Cuda Polski. Najpiękniejsze budynki i budowle

Wydawnictwo: Dragon
978-83-61582-92-2
albumy
wiedzima

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących budynków i budowli w Polsce. To ekscytująca podróż przez wszystkie regiony naszego kraju, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, ale także wiedzy o malowniczych zakątkach, znanych dziełach architektonicznych i ich twórcach. Wartość polskich zabytków została doceniona przez UNESCO - jedenaście zespołów architektonicznych objęto szczególną ochroną ze względu na ich unikatowe walory.

źródło opisu: Wydawnictwo Dragon, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Magda | 2014-04-08

Piękne zdjęcia i opisy najciekawszych zabytków.