Zupy. Domowe przepisy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Domowe przepisy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy
978-83-60158-20-3
kuchnia, przepisy, kulinaria, zupy
megii24

Zupy to jedne z najbardziej popularnych potraw. Są bardzo zdrowym i pożywnym posiłkiem. Mają wyborny smak, a przy tym są niskokaloryczne. Przygotowanie zup zwykle nie wymaga dużo czasu, a może sprawić wiele przyjemności. Nasze przepisy dadzą Państwu możliwość wykorzystania różnych technik kulinarnych. Znajdziecie tu wiele sposobów na przygotowanie ciepłego, zdrowego i niedrogiego...

Nasze przepisy dadzą Państwu możliwość wykorzystania różnych technik kulinarnych. Znajdziecie tu wiele sposobów na przygotowanie ciepłego, zdrowego i niedrogiego posiłku.
Polecamy eksperymentowania z przyprawami, to one bowiem nadadzą każdej potrawie indywidualnego charakteru.

źródło opisu: z okładki

Na półkach