W jaskini bestii. Opowieści o egzorcyzmach

Wydawnictwo: AA
978-83-62927-50-0
religia
Alcyone

Pojawiło się wielu antychrystów. I my nie możemy zamykać oczu na to, co nas otacza; nie możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, ze razem z cywilizacją miłości rozprzestrzenia się inna cywilizacja. A zatem byłoby dobrze, by zostało nazwane po imieniu to zło obecne na świecie… Jan Paweł II, Avvenire, styczeń 1994 Całe Pismo Święte nie jest niczym innym, niż wołaniem o nawrócenie się do Boga...

Jan Paweł II,
Avvenire, styczeń 1994

Całe Pismo Święte nie jest niczym innym, niż wołaniem o nawrócenie się do Boga przez Jezusa Chrystusa i przestrzeganie Jego przykazań. Dzięki egzorcyzmom pojąłem odwieczna prawdę zawartą w Słowie Pańskim, do którego lektury i stosowania w codziennym życiu zachęca Maryja. Najbardziej skutecznym egzorcyzmem jest prawdziwe nawrócenie, droga pełnej wolności. Wszelkie zło i problemy maja swoje źródło w wykluczeniu z naszego życia Boga, który jest miłością. To puste miejsce zajmuje od razu szatan: książę nienawiści, niezgody, przygnębienia, podziału.

Autor

Po rytualnych modlitwach ksiądz Gianni zaczął czytać egzorcyzm Leona XIII, w czasie którego reszta grupy nałożyła ręce na opętaną, a ja, jak zwykle, skrapiałem jej twarz woda święcona. W pewnym momencie Lucyfer, wskazując w stronę tabernakulum, wykrzyknął:

– Gdyby nie było Tego tam, popamiętalibyście! – i wykonał taki gest rekami, jakby kogoś dusił. Od razu zrozumiałem, ze to Pan w swoim wielkim miłosierdziu dał mi odpowiedź na moje ukryte pytanie. On jest Królem i Stwórca wszechświata, jego władza rozciąga się na każda rzecz i na każda żyjącą istotę, włącznie z diabłem.

Fragment książki

Prawdziwe historie egzorcyzmów!

źródło opisu: http://www.religijna.pl/product_info.php/products_id/4422

źródło okładki: http://www.religijna.pl/product_info.php/products_id/4422

Piotr W | 2015-03-09
Przeczytana: 09 marca 2015

Ciekawa książka, którą warto polecić zarówno wierzącym jak i ateistom. Zawiera wspomnienia egzorcyzmów podczas, których rozmawiano z szatanem. Zarówno sam upadły anioł jak dusze potępione zmuszane przez Maryję, Jezusa i Świętych do mówienia prawdy wyznają treści, które potwierdza Pismo Święte i Prawdy Wiary. Książka momentami przyprawia o ciarki na plecach, skłania także do zastanowienia się nad własnymi codziennymi wyborami.

Alcyone | 2012-06-29
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 29 czerwca 2012

Świetna książka! Zawiera opisy wielu egzorcyzmów podczas których rozmawiano z szatanem, spodoba się każdemu, kto interesuje się tą tematyką. Jest napisana prostym, nieskomplikowanym językiem, szybko się ją czyta. Polecam.

zaczytana | 2012-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2012

Bardzo ciekawa książka , polecam , bo na prawdę czyta się z ciekawością .

karola91 | 2017-12-17
lwuska55592 | 2017-10-14