Gliniarze i całusy

2 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Groom on the run
kochanka, partnerka, romans, miłość
Avadoro

Steve stracił niegdyś kochankę, która była jednocześnie jego partnerką w pracy wywiadowczej. Zginęła od kuli bandyty. Od tamtej pory poprzysiągł sobie, że już nigdy nie będzie mieszał życia zawodowego z prywatnym i współpracował z kobietami. Jak na ironię, w nowym miejscu pracy jego partnerką miała być kobieta. W dodatku bardzo atrakcyjna i seksowna. Długo walczył z uczuciem do niej; kiedy mu uległ, omal nie przypłacił tego życiem

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

izomorfia3 | 2014-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2014

Carol jako życzliwa przyjaciółka na pewno będzie wiedziała co robić ze Steviem podczas nocnych dyżurów ;)

stalówka | 2017-03-05
Edyta | 2016-11-09