Najsmaczniejsze grzyby jadalne

Wydawnictwo: Reader's Digest
83-88243-06-3
poradniki
esperanza

Przewodnik kieszonkowy opisuje najsmaczniejsze grzyby zbierane w naszym kraju, uwzględniając szczególnie gatunki dostępne w sprzedaży. Stanowić będzie niezastąpioną pomoc podczas grzybobrania. Jeżeli nie jesteś w stanie rozpoznać grzyba w terenie, zabierz go do domu i tam zbadaj, korzystając ze szczegółowych instrukcji zawartych w książce, abyś przypadkiem nie dodał trującego grzyba do...

Jeżeli nie jesteś w stanie rozpoznać grzyba w terenie, zabierz go do domu i tam zbadaj, korzystając ze szczegółowych instrukcji zawartych w książce, abyś przypadkiem nie dodał trującego grzyba do przyrządzonej potrawy.

źródło opisu: Okładka

Vivianne | 2017-06-11