Trening piłkarski. Gry, ćwiczenia techniczne i kondycyjne

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
sport

Trening piłkarski to bestseller na rynku poradników piłkarskich, który łączy w sobie opisy ćwiczeń oraz programów przeprowadzanych i rekomendowanych przez najlepszych trenerów piłkarskich na świecie. Obecne wydanie zawiera ponad 60 gier i ćwiczeń mających na celu rozwinięcie takich umiejętności, jak: kontrola piłki i podania, drybling, osłona i blokowanie, wystawianie i strzał głową, strzał, łapanie piłki. Książka to doskonały podręcznik, który z wielką przyjemnością polecam trenerom, instruktorom oraz nauczycielom na wszystkich poziomach tej gry . (Sir Bobby Robson.

adrian107lechia | 2012-08-05
Matthias89 | 2012-07-15