św. Hildegarda z Bingen. Leczenie chorób

typ
papier
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Choroba jest przeważnie zewnętrznym symptomem wewnętrznej i duchowej kontuzji. Nie chodzi jedynie o to, aby symptom ten usunąć, lecz o komplementarny powrót do zdrowia na wszystkich trzech płaszczyznach naszego życia. Choroba niekoniecznie musi byc naszym wrogiem, bywa także wskazówką, że w naszym życiu coś nie jest w porządku, ewentualnie nie odpowiada zdrowemu umiarowi, który Hindegarda nazywa discretio i traktuje jako jedną z najważniejszych cnót. Ta książka jest swoistym vademecum zdrowia w ujęciu św. Hildegardy, która proponuje nam konkretne sposoby leczenia najczęstszych i najbardziej dolegliwych chorób nękających człowieka.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Karola | 2013-04-28