św. Hildegarda z Bingen. Leczenie chorób

Wydawnictwo: M
0 (0 ocen i 0 opinii)
poradniki

Choroba jest przeważnie zewnętrznym symptomem wewnętrznej i duchowej kontuzji. Nie chodzi jedynie o to, aby symptom ten usunąć, lecz o komplementarny powrót do zdrowia na wszystkich trzech płaszczyznach naszego życia. Choroba niekoniecznie musi byc naszym wrogiem, bywa także wskazówką, że w naszym życiu coś nie jest w porządku, ewentualnie nie odpowiada zdrowemu umiarowi, który Hindegarda nazywa discretio i traktuje jako jedną z najważniejszych cnót. Ta książka jest swoistym vademecum zdrowia w ujęciu św. Hildegardy, która proponuje nam konkretne sposoby leczenia najczęstszych i najbardziej dolegliwych chorób nękających człowieka.

Sklep

• Collide
  • Głuchy telefon
  • W krainie kolibrów
  • Sekret Sonji
  • Dom po drugiej stronie lustra
Widok z nieba

6,75 (24 ocen i opinii)
Sekret Sonji
Åsa Hellberg

9 (2 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

6 (3 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Karola | 2013-04-28
ThePrzytulia | 2011-08-18