Zgłosuj na książki roku 2017

978-83-7758-177-3
gitara, akordy, muzyka, keybord
muzyka
Booka

* Podstawowe akordy na gitarę i keyboard * Proste w zapisie, łatwe do gry * Przydatne do gry w zespole * Niezbędne do tworzenia piosenek i komponowania W tym podręczniku przedstawiono na diagramach podstawowe akordy na gitarę i keyboard. Książka podzielona jest według tonacji. Ich zbiór zamieszczono na brzegu każdej strony. Akordy na gitarę znajdują się po lewej stronie, te grane na...

* Podstawowe akordy na gitarę i keyboard
* Proste w zapisie, łatwe do gry
* Przydatne do gry w zespole
* Niezbędne do tworzenia piosenek i komponowania

W tym podręczniku przedstawiono na diagramach podstawowe akordy na gitarę i keyboard. Książka podzielona jest według tonacji. Ich zbiór zamieszczono na brzegu każdej strony. Akordy na gitarę znajdują się po lewej stronie, te grane na keyboardzie - po prawej.
Na końcu książki znajdują się najpopularniejsze akordy durowe i mollowe w pierwszym przewrocie. Dzięki nim twoja gra z innymi muzykami zabrzmi ciekawiej.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=20308

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/files/okladki/duze/020308.jpg