Życie i śmierć Johna Kennedy'ego

Okładka książki Życie i śmierć Johna Kennedy'ego Grzegorz Jaszuński
Okładka książki Życie i śmierć Johna Kennedy'ego
Grzegorz Jaszuński Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Świat się zmienia popularnonaukowa
popularnonaukowa
Świat się zmienia
Wydawnictwo Iskry
1967-01-01
1967-01-01
prezydent john fitzgerald kennedy usa historia polityka

Nie zamierzam powielać tego co już wcześniej napisałam, vide: https://ladymakbet33.blogspot.com/2020/11/skoro-listopad-to-pora-na-johna-f.html

Pragnę Wam jedynie przypomnieć, że istnieje taka praca, która ukazała się w 1967 roku w wydawnictwie ''Iskry".

Większość z nas nie wierzy w teorię o ''samotnym strzelcu", fanatycznym komuniście, który ubzdurał sobie, że zlikwiduje polityka stojącego na czele potężnego mocarstwa.

Informacje na temat samego zamachu są szczątkowe, za to zajmujący jest opis prezydentury JFK.

Pragnę Wam jedynie przypomnieć, że istnieje taka praca, która...

Przyjemna lektura o ukochanym prezydencie Amerykanów.
Prezydentura JFK opisana szczegółowo, ale na tyle prostym językiem, że osoby średnio interesujące się historią, nie będą miały problemu ze zrozumieniem.
Osoby szukające tematu zamachu z Dallas informuję, że nie ma tam wielu stron na ten temat.

Przyjemna lektura o ukochanym prezydencie Amerykanów.

Ciekawie zrelacjonowany przebieg prezydentury Kennedy'ego. Autor wielokrotnie poszerza opis wydarzeń kontekstem historycznym- książkę można czytać nie znając ówczesnych niuansów politycznych.
Serdecznie polecam !

Serdecznie polecam !