Niebezpieczna gra

Seria: Harlequin Super Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Dangerous deceptions
Avadoro

Anna Hargraves, słynna śpiewaczka, a jednocześnie tajny agent Jej Królewskiej Mości, podróżuje z koncertami po całym świecie, wykonując jednocześnie poufne zadania. Teraz czeka ją jedna z najtrudniejszych misji: zdemaskowanie mordercy przed popełnieniem zbrodni stanu. Głównym podejrzanym jest tajemniczy arystokrata, który niespodziewanie zaczyna interesować Annę jako kobietę. Czy Annie uda...

Czy Annie uda się spełnić misję? Czy zidentyfikuje mordercę, zanim ten popełni zbrodnię? I kim okaże się ów tajemniczy arystokrata?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996