Zgłosuj na książki roku 2017

Mangamix nr. 6

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mangamix". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Mangamix nr. 6
komiksy
Wkp

W szóstym numerze: - Pierwszy odcinek Card Captor Sakury - Kolejne prześmieszne przygody VIDEO GIRL AI (m.in. nieco skandalizujący odcinek pt. "Cycki") - Ostatni odcinek BLACK JACKA. W związku z tym, tematem numeru jest twórczość TEZUKI Osamu. Piszemy o tym w korespondencji z targów książki w Bolonii, które odwiedzili Aleksandra i Ken Watanuki. Przeprowadzili oni wywiad z Panem Kotoku Minoru,...

W szóstym numerze:
- Pierwszy odcinek Card Captor Sakury
- Ostatni odcinek BLACK JACKA.
W związku z tym, tematem numeru jest twórczość TEZUKI Osamu. Piszemy o tym w korespondencji z targów książki w Bolonii, które odwiedzili Aleksandra i Ken Watanuki. Przeprowadzili oni wywiad z Panem Kotoku Minoru, długoletnim menadżerem Tezuki Osamu, obecnie przedstawicielem Tezuka Production.
W części artykułów:
- nowy dział 'FANI O MANDZE' Zaczynamy publikację tekstów fanowskich związanych z mangą (recenzje, przemyślenia na tematy okołomangowe itp.).
- obszerna rubryka LISTÓW
- II część zakręconego felietonu Mr.Jedi'ego "Z pamiętnika szalonego fana" - W cyklu "Okruchy Japonii" moje wypociny na temat jednej z mało znanych japońskich religii Oomoto. Ten odłam religijny, który czerpie głównie z tradycji shintoistycznych jest o tyle ciekawy, że łączy w sobie elementy monoteizmu, panteizmu i politeizmu, głową kościoła zaś jest zawsze... kobieta. Poza tym jak zwykle fanarty i ogłoszenie wyników losowania nagród w konkursie ankiet.

źródło opisu: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-06-p-153.html

źródło okładki: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-06-p-153.html