Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Edytor
Des Herzens susse Not
83-86107-88-X
sialalalala

Hardy, po utracie rodziców, mając osiem lat została adoptowana przez ciotkę. Wychowywano ją surowo i z dala od świata. Przybrana matka, zgorzkniała po stracie własnych dzieci, nie rozumiała marzeń dorastającej dziewczynki i nie potrafiła obdarzyć jej miłością, za którą Hardy tak bardzo tęskniła. Osamotniona i zdana tylko na siebie dziewczyna popełniła głupstwo. W przyszłości będzie musiała zapłacić za nie bardzo wysoką cenę.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie