For I Have Sinned

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Charley Davidson". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: St. Martin's Press
charley davidson
angielski
Karin

Bestselling author Darynda Jones revisits the sexy, suspenseful world of supernatural shenanigans she created in her Grave series with "For I Have Sinned." In this Charley Davidson story, Charley helps a woman find out how she died and gives her the closure she needs to pass through to the other side.

źródło opisu: http://us.macmillan.com

źródło okładki: http://us.macmillan.com

Tetiisheri | 2013-01-06
Przeczytana: 05 stycznia 2013

Po „For I have sinned” Daryndy Jones sięgnęłam bez zastanowienia. Niedawno przeczytany „Pierwszy grób po prawej” porwał mnie w świat kostuchy i z niekłamaną satysfakcją wspólnie z nią rozwiązywałam zagadkę kryminalną, która spadła na Charley nieoczekiwanie. „For I have sinned” to łącznik pomiędzy pierwszym, a drugim tomem o kostusze. Dość krótkie opowiadanie wypadło jednak bardzo dobrze.

Narratorem w tej historii jest tym razem nie kostucha, a ofiara - duch, który zgłasza się do Charley i prosi o wyjaśnienie okoliczności swojej śmierci. Jedynym tropem jest spadanie, które pamięta ofiara. Charley pragnąc spokoju ducha zmarłej osoby zabiera się za rozwiązanie tej zagadki. Zabieg „duch w roli narratora” jest o tyle ciekawy, że poznajemy Charley, otaczający ją świat i rzeczywistość w jakiej się w danej chwili znajduje z punktu widzenia drugiej osoby. Obraz, który utworzyliśmy wcześniej, czytając „Pierwszy grób po prawej” powstał na podstawie informacji przedstawionych przez samą...

daria | 2015-03-21
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 21 marca 2015

Opowiadanie ciekawe, jednak wątek z Reisem jest całkowicie nieudany. Powinno go tu nie być. Jestem pewna, że po wydarzeniach z pierwszego tomu tak by go nigdy nie potraktowała.

wampamira | 2013-10-25
Przeczytana: 20 października 2013

ciekawy dodatek do serii tylko trochę nie zgodny z dalszą częścią bo było że się spotkali a w drugiej części że nie. Ale tak to super taki mały kawałek innego spojrzenia na historię R i Ch.

myfascinatingbooks | 2017-03-07
Ggocha1 | 2016-04-28