Kopciuszek

6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Cinderella
baśnie, baśń
Aletheia

Klasyczna baśń o Kopciuszku znana milionom czytelników z wersji Charlesa Perraulta tym razem opowiedziana i zilustrowana przez Ruth Sanderson.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kinga Werońska | 2015-08-07

Jest to tradycyjna opowieść o kopciuszku. Uwielbiam tę baśń i nie będę się rozpisywać, ponieważ każdy ją zna. Chodzi tutaj o te piękne ilustracje które rozciągają się na wszystkich stronach. kocham tę książkę, a czasem w nudny wieczór przeglądam ją po raz setny, aby od nowa zauroczyć się w tej pięknej, tradycyjnej książce.

Małgorzata Stefaniak | 2015-02-18
Na półkach: Przeczytane, Romanse