Zostań swoim osobistym trenerem

978-83-7778-182-1
trening, forma, zdrowie
sport
Getos

Jeśli kiedykolwiek zmagałeś się z nadwagą lub nadal z nią walczysz, koniecznie sięgnij po tę książkę. Dzięki niej masz szansę zmienić swoje życie, poczuć się zdrowy, sprawny i piękny. O tym, że to naprawdę możliwe przekonują autorzy Robert i Hubert Roszkiewicz. Bracia bliźniacy. Sportowcy, członkowie reprezentacji narodowej w zapasach w stylu wolnym, mistrzowie Polski i Europy, olimpijczycy....

O tym, że to naprawdę możliwe przekonują autorzy Robert i Hubert Roszkiewicz. Bracia bliźniacy. Sportowcy, członkowie reprezentacji narodowej w zapasach w stylu wolnym, mistrzowie Polski i Europy, olimpijczycy. Dziś z pasją wykonują zawód trenerów osobistych – pomagają wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję fizyczną i zdobyć dużo dobrej energii życiowej. Tworzą plany treningowe, doradzają w kwestiach diety i ćwiczą razem ze swoimi podopiecznymi, motywując ich do działania i prowadząc przez las czyhających pokus. A znają je z własnego doświadczenia, bo – jak sami piszą we wstępie: „Jesteśmy nawróconymi żarłokami i doskonale wiemy, co znaczy zmagać się z rozpasanym głodem, zachciankami kulinarnymi i niechęcią do jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Jesteśmy tacy, jak ty”.
Dzięki lekturze tej książki nauczysz się zdrowo, mądrze i z planem wygrać walkę z nadwagą i to nawet wtedy, jeśli nigdy nie miałeś styczności ze sportem. Nie czekaj, zacznij od dziś!

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

owsiana | 2015-05-12
Przeczytana: 12 maja 2015

Z książki nie dowiedziałam się niczego nowego. Autorzy rzucają ogólnikami, które większość osób zaprzyjaźniona ze sportem zna. Książkę można polecić jedynie osobom, które nie mają zielonego pojęcia o aktywności fizycznej. Ćwiczenia, które proponują autorzy też nie są wyszukane ani oryginalne. Pomysł na książkę był dobry, gorzej z wykonaniem.

chomikez | 2014-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

A więc 90% wiedzy z książki jest mi znana ,ale oceniłem ją z perspektywy osoby początkującej która zabiera się za dietę i trening. Bardzo dobrze i przejrzyście wszystko wytłumaczone Polecam

kashiuka | 2012-07-09
Przeczytana: 04 czerwca 2012

Całkiem motywująca, jednak jak dla osoby, która przez jakiś czas się odchudza i zna się na tym, nie dowie się niczego nowego.
Polecam ją osobom początkującym w odchudzaniu, bo tylko dla takich osób się nadaje.

Angelika | 2017-08-22
Na półkach: Przeczytane, 2017