Pierwsza miłość

Wydawnictwo: Harlequin
First love
romans
Aniutka90

Robert był pierwszym chłopakiem Holly, jednak chociaż łączyło ich prawdziwe uczucie, mieli różne wizje wspólnej przyszłości. Holly marzyła o szybkim ślubie i dzieciach. Robert uważał, że najpierw powinni zdobyć wykształcenie i niezależność finansową. Po rozstaniu oboje skupili się na karierze zawodowej, każde z nich odniosło oszałamiający sukces. Gdy spotykają się ponownie po dwunastu latach, Holly nieustannie podkreśla, że nie ma powrotu do przeszłości, a Robert – że przyjaźń to dla niego za mało…

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/pierwsza-milosc

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/pierwsza-milosc

isabelle142 | 2014-07-28
Na półkach: Przeczytane, Podana dalej
Przeczytana: 28 lipca 2014

Książkę kupiłam w zestawie z gazetą za niecałe 3zł, więc trudno powiedzieć, że zmarnowałam pieniądze. Jest to jednak romans jakich setki. Wkurzała mnie główna bohaterka - robiła wszystko (przynajmniej w swoim mniemaniu), żeby facet nie wpadł na to, iż ona wciąż go kocha, po czym miała do niego pretensje, że ten niczego się nie domyśla... Spokojnie można ją sobie odpuścić. Jedynym plusem jest rozczulająca wręcz wrażliwość męskiego bohatera.

Bożena | 2012-05-12

Po powieść Penny Jordan sięgnęłam po to , by się zrelaksować , zapomnieć choć na chwile o problemach dnia codziennego.
Czy mi sie udało ? Owszem. Czasem , gdy nie oczekujemy zbyt wiele otrzymujemy więcej.
Pierwsza miłość .Temat raczej banalny . Nie sądzicie ?
Pierwsza miłość - pierwsze rozczarowanie. Kto tego nie przeżył ?
Jedni wspominają te pierwsze porywy uczuć z żalem , z bólem serca , z sentymentem a inni z przymrużeniem oka .
Rzadko się zdarza , by nasz pierwszy związek był tym ostatnim i na całe życie . Niby to wiemy , ale gdy w grę wchodzą emocje trudno o rozsądek.
Są tacy , którzy ciągle jeszcze nie potrafią zapomnieć .
Do której grupy osób ja należę – zapytacie ?
Pozwólcie , że nie odpowiem. Niech to pozostanie tajemnicą .
Holly nie zapomniała porażki , która zgotował jej los , a raczej mężczyzna , którego kochała. Robert wybrał karierę . Wyjechał w poszukiwaniu lepszego życia .
Spotykają sie znów po 12 latach . Czy jeszcze coś ich łączy ?
Czy można kogoś kochać...

misiakova | 2017-09-04
bietka | 2017-08-09