Pierwsza miłość

Okładka książki Pierwsza miłość Penny Jordan
Okładka książki Pierwsza miłość
Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Złota Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Złota Kolekcja
First love
Harlequin
2012-04-20
2012-04-20
Anna Bieńkowska
romans

Książkę kupiłam w zestawie z gazetą za niecałe 3zł, więc trudno powiedzieć, że zmarnowałam pieniądze. Jest to jednak romans jakich setki. Wkurzała mnie główna bohaterka - robiła wszystko (przynajmniej w swoim mniemaniu),żeby facet nie wpadł na to, iż ona wciąż go kocha, po czym miała do niego pretensje, że ten niczego się nie domyśla... Spokojnie można ją sobie odpuścić. Jedynym plusem jest rozczulająca wręcz wrażliwość męskiego bohatera.

Po powieść Penny Jordan sięgnęłam po to , by się zrelaksować , zapomnieć choć na chwile o problemach dnia codziennego.
Czy mi sie udało ? Owszem. Czasem , gdy nie oczekujemy zbyt wiele otrzymujemy więcej.
Pierwsza miłość .Temat raczej banalny . Nie sądzicie ?
Pierwsza miłość - pierwsze rozczarowanie. Kto tego nie przeżył ?
Jedni wspominają te pierwsze porywy uczuć z żalem , z bólem serca , z sentymentem a inni z przymrużeniem oka .
Rzadko się zdarza , by nasz pierwszy związek był tym ostatnim i na całe życie . Niby to wiemy , ale gdy w grę wchodzą emocje trudno o rozsądek.
Są tacy , którzy ciągle jeszcze nie potrafią zapomnieć .
Do której grupy osób ja należę – zapytacie ?
Pozwólcie , że nie odpowiem. Niech to pozostanie tajemnicą .
Holly nie zapomniała porażki , która zgotował jej los , a raczej mężczyzna , którego kochała. Robert wybrał karierę . Wyjechał w poszukiwaniu lepszego życia .
Spotykają sie znów po 12 latach . Czy jeszcze coś ich łączy ?
Czy można kogoś kochać całe życie ? Kochać a jednocześnie nienawidzić ?
Oboje pozostali wolni . Nie zbudowali nowych związków.
Czy los da im ponownie szansę ?
I czy potrafią wykorzystać odpowiednio wykorzystać ten czas.
Trudno zaufać komuś , kto raz już zranił i porzucił , by spełniać własne marzenia.
Jak poradzą sobie ze swoimi rozterkami bohaterowie powieści Penny Jordan przeczytajcie sami. czy rzeczywiści stara miłość nie rdzewieje ?
Ciekawie skonstruowana historia miłości i dobrze napisane dialogi sprawiają , że powieść czyta się szybko i przyjemnie.

Polecam na niedzielne popołudnie .

Pierwsza miłość .Temat raczej banalny . Nie sądzicie ?
Pierwsza miłość - pierwsze rozczarowanie. Kto tego nie przeżył ?
Jedni wspominają te pierwsze porywy uczuć z...

• Harlequin
  • Romans
  • 2016
  • Wyd. HarperCollins Polska/Mira/Harequin
  • Przeczytane papierowe książki
  • Stos hańby

Dodaj cytat z książki Pierwsza miłość