Jezioro pokus

Wydawnictwo: Otwarte
Darmowe dodatki Edytuj książkę
Hot Property
Ag2S

Odludne miejsce nad jeziorem. Wzajemna fascynacja dwojga ludzi, którzy pragną ukryć się przed światem. Ona zadarła z gangsterami. On ma niewyrównane rachunki z przeszłości. Choć sobie nie ufają, ulegają wzajemnemu magnetyzmowi. Wkrótce przekonują się, że oprócz skłonności do popadania w kłopoty łączą ich również ogniste temperamenty. Jednak dopiero gdy po piętach zaczynają im deptać dawni wrogowie, robi się naprawdę gorąco...

źródło opisu: Wydawnictwo Otwarte, 2012

źródło okładki: http://www.otwarte.eu/index.php/books/show/170

zabielka | 2014-01-08
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Polecam serdecznie, nie da się przy tej książce nudzić, Ciągle się w niej coś dzieje, czyta się szybko i przyjemnie. nie można narzekać. Może jest troszkę "przesadzona" jeśli chodzi o rozwój wydarzeń ale i tak warta sięgnięcia po nią. :) Taki ot mały odmóżdżacz. :)

filozof | 2014-07-16

Nie powiem,historia wciąga.Jest dwoje ludzi,którzy muszą uciekać przed bandytami.Miejsce ucieczki wybierają wprost piękne miejsce.To kryształowe jezioro,otoczone lasami.Czyli,eh mieć takie jezioro na własność.
Ale nie przyjechali tu by wypoczywać,jeżeli ich tropem podążają bandyci trzeba jakoś się bronić...
Na koniec,książka ma bardzo dużo w sobie momentów erotycznych.Czasem mi się wydawało,że główna bohaterka swoją pomysłowością zawstydziła by samą Nine Hartley.
Ogólnie to się fajnie czyta i nie zabiera czasowo dużo miejsca.

kasandra_85 | 2012-04-16
Przeczytana: kwiecień 2012

Beti | 2014-05-26
Przeczytana: 25 maja 2014

Pisarka i były agent CIA.Czy to tylko namiętność czy to już miłość?Jednak Nick jako były agent nie jest bezpieczny.Dlaczego,co się wydarzyło?Przeczytajcie,książka na urlop w sam raz :-)

alinkawie | 2014-07-03
Na półkach: Przeczytane, 2014

Mam już dość głupich i szkodliwych erotyków.
Główny bohater jest facetem po przejściach i byłym komandosem,który po wypiciu butelki whisky popija ją winem i jest w stanie zaspokoić kobietę trzy razy z rzędu.Ja w takie cuda nie wierzę.

Whisper | 2013-06-09
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 09 czerwca 2013

Gdy przeczytałam opis na okładce książki spodziewałam się powieści może nie najambitniejszej, ale pełnej akcji, nie pozwalającej mi oderwać się od lektury. Cóż, akcja owszem i była, ale odniosłam niemiłe wrażenie, że była ukryta pomiędzy rozterkami miłosnymi głównych bohaterów. Książka ma ponad 300 stron, a po skończeniu czytania wydawało mi się, że wszystko w niej opisane mogłoby zmieścić się na jakichś 150.

Polecam na przerwy pomiędzy ciężkimi, wymagającymi skupienia lekturami, bo faktem jest, że czyta się ją szybko, bez większej konieczności analizowania wydarzeń.

5/10

julcia90 | 2015-02-25

„Jezioro pokus” jest ciekawą, wciągającą historią z wątkiem sensacyjnym , która obfituje w nagłe zwroty akcji , pościgi, strzelaniny , dobrze przemyślane intrygi, oczywiście nie zabraknie w niej uczuć tych dobrych , złych , pożądania czy niepewności targających dwójką młodych zagubionych ludzi. Teoretycznie miał być to erotyk , a w rzeczywistości jest trzymającym w napięciu romansem/kryminałem z nuta przesadzonej erotyki w tle. Książka osobiście mnie wciągnęła , cały czas trzymała w napięciu . Idealna na jeden lub dwa wieczory bez większego wytężania naszego mózgu.Polecam

ząbkowa | 2018-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2018

Pseudo erotyk bo inaczej nie da sie tego nazwać. Pomijając wątek gdzie główny bohater zmaga się z wrogiem z przeszłości (zaskakująco szybko sie z nim rozprawił), który zajmuje 1/3 książki jej reszta jest straszna. Czołowa para przy każdym spotkaniu uprawia 'gorący seks' a kiedy się nie widzą też nie myślą o niczym innym .. Mało ambitna opowiastka o niczym.

Nola | 2014-01-19
Przeczytana: styczeń 2014

Łatwa w odbiorze, przyjemna i lekka.

Gabrielle_ | 2012-06-27
Przeczytana: czerwiec 2012

Każdy człowiek pragnie spokojnego, pozbawionego większych stresów życia. Chce uczciwie pracować, dobrze zarabiać, czuć się spełnionym. Ale co zrobić, gdy to właśnie praca jest powodem naszego stresu? Gdy to przez nią czujemy się niepewnie? Co począć gdy demony przeszłości znów dają o sobie znać? Z podobną sytuacją spotykamy się śledząc losy głównych bohaterów „Jeziora pokus” autorstwa Susan Johnson.

Ely, małe, spokojne miasteczko w stanie Minnesota. To właśnie tu Nick i Zoe szukają swojej oazy spokoju. To właśnie w tym miejscu chcą zapomnieć o gwarze i pośpiechu miejskiego życia, o nieprzyjemnej przeszłości, o dręczących ich niepewnościach i lękach. To właśnie w tym miasteczku zaczyna się ich wspólna historia. Historia pełna pościgów, strzelanin, ciągłego ukrywania się. Historia , która nie musi zakończyć się happy endem…

Zoe Chandler, piękna, wydawać by się mogło delikatna młoda kobieta. Delikatna kobieta zajmująca się wyciąganiem brudów największych kolekcjonerów sztuki....