Masaż kobiety w ciąży i niemowlęcia

Wydawnictwo: Annał
poradniki

Książka poświęcona jest masażowi kobiety w ciąży i w czasie połogu oraz masażowi niemowlęcia. Przeznaczona jest dla słuchaczy szkół masażu, studentów uniwersytetów medycznych, lekarzy, rodziców i wszystkich zainteresowanych tematem. Będzie pomocna dla wykładowców i słuchaczy szkół rodzenia. Zawiera informacje z zakresu: praktycznych i teoretycznych zasad prowadzenia masażu wskazań i przeciwwskazań do wykonania zabiegu zalecanych ćwiczeń gimnastycznych disgnostyki prenetalnej i dysmorfologicznej samokontroli gruczołów sutkowych.

Dominika Sikora | 2013-11-28
futro76 | 2013-04-02