Kierowca amator + DVD

Wydawnictwo: Grupa IMAGE
poradniki

Sztuka kierowania samochodem. Podręcznik kategorii B. Cechy dobrego kierowcy Poznawanie współczesnego samochodu Techniki kierowania Reguły uczestniczenia w ruchu i taktyka kierowania Informacja na drodze W zestawi dołączona płyta DVD z filmem Kurs B. Ta książka pomaga nauczyć się przewidywania rozwoju sytuacji na drodze oraz bezpiecznego poruszania się po drogach . Podręcznik przeznaczony jest...

Sztuka kierowania samochodem.
Podręcznik kategorii B.
Cechy dobrego kierowcy
Poznawanie współczesnego samochodu
Techniki kierowania
Reguły uczestniczenia w ruchu i taktyka kierowania
Informacja na drodze
W zestawi dołączona płyta DVD z filmem Kurs B.
Ta książka pomaga nauczyć się przewidywania rozwoju sytuacji na drodze oraz bezpiecznego poruszania się po drogach . Podręcznik przeznaczony jest dla tych, którym nie wystarczy poznawanie "suchych" przepisów, pytań egzaminacyjnych i obowiązkowych manewrów . Którzy dążą do opanowania czegoś więcej - sztuki prowadzenia samochodu.

źródło opisu: lideria.pl, empik.com