Sex Code Kodeks Uwodzenia

Wydawnictwo: Hachette
poradniki

SEX CODE jest inny, niż wszystko to, co miałeś okazję czytać do tej pory. Raz na zawsze zapomnij o czasach niepowodzeń i frustracji. SEX CODE pozwoli Ci przemienić się w mistrza sztuki podrywu, a wkrótce kobiety przestaną mieć przed Tobą jakiekolwiek sekrety. SEX CODE jest najlepszym i najbardziej fachowym podręcznikiem uwodzenia, jaki się kiedykolwiek ukazał. To dzieło, które odmieni Twoje życie!

Peggy_Brown | 2014-07-07

Nudnawe...

Paweł | 2014-10-03
Przeczytana: 02 października 2014

Dobra książka, faktycznie po przeczytaniu książki stwierdzenie który facet zrozumie kobietę staje się nie aktualne. Książka wiele nam wyjaśnia, przede wszystkim jak myśli kobieta i pozwala ją zrozumieć. Polecam

Adoriano | 2014-10-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki