Tato, pojedźmy na grzyby!

Okładka książki Tato, pojedźmy na grzyby! Markus Majaluoma
Okładka książki Tato, pojedźmy na grzyby!
Markus Majaluoma Wydawnictwo: Bona Cykl: Tato... (tom 2) literatura dziecięca
2011-09-14
2011-09-14
46 min.
Iwona Kiuru
tato ilustrowane dla dzieci grzyby

Okładka książki Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów Charlotte Ramel, Ulf Stark
Cynamon i Trus... Charlotte Ramel, Ul...
Okładka książki Siri i przyjaciele Mervi Lindman, Tiina Nopola
Siri i przyjac... Mervi Lindman, Tiin...
Okładka książki Jak mama została Indianką Mati Lepp, Ulf Stark
Jak mama zosta... Mati Lepp, Ulf Star...

Całą serię 5-ciu książek autora przerobiłem i cenię za kreskę i pomysłową fabułę. Wyprawa na grzyby nie należy do moich faworytów, ale nie da się przejść obok niej obojętnie, bo wciąga jak każda inna część serii przygód rodziny Różyczków.

Mój syn (3.5) mówi, że ten tata jest brzydki, ale każdego dnia chce czytać tę książkę.

Książka przedstawia kolejne śmieszne przygody Olafa, Konstantego, Anny Marii ich taty Pawła Różyczko i sąsiada Pana Rurki. Tym razem dzieci wpadły na pomysł wybrania się na grzyby. Co z tej wyprawy wynikło musicie przeczytać sami:)

Kolejne perypetie trójki rodzeństwa i ich taty - tym razem wyprawa na grzyby. Wasze dzieci (i Wy sami) będziecie się przy tym dobrze bawić. Polecam szczerze.

• Biblioteka
  • Książki dla dzieci
  • Nikodem
  • Emillka & Dominik

Dodaj cytat z książki Tato, pojedźmy na grzyby!