Tato, pojedźmy na grzyby!

Markus Majaluoma Wydawnictwo: Bona Cykl: Tato... (tom 2) literatura dziecięca
Tato... (tom 2)
literatura dziecięca
Iwona Kiuru
tato ilustrowane dla dzieci grzyby

Mój syn (3.5) mówi, że ten tata jest brzydki, ale każdego dnia chce czytać tę książkę.

Książka przedstawia kolejne śmieszne przygody Olafa, Konstantego, Anny Marii ich taty Pawła Różyczko i sąsiada Pana Rurki. Tym razem dzieci wpadły na pomysł wybrania się na grzyby. Co z tej wyprawy wynikło musicie przeczytać sami:)

Dawno nie czytałam dzieciom czegoś tak fajnego. Krótka historia (na jeden wieczór), przy której człowiek zwija się ze śmiechu.

Kolejne perypetie trójki rodzeństwa i ich taty - tym razem wyprawa na grzyby. Wasze dzieci (i Wy sami) będziecie się przy tym dobrze bawić. Polecam szczerze.

• Z biblioteki
  • Biblioteka
  • Książki dla dzieci
  • 2020
  • Wielokrotnie
  • Przeczytane z dzieckiem

Dodaj cytat z książki Tato, pojedźmy na grzyby!