Tato, w studni nie ma wody!

Markus Majaluoma Wydawnictwo: Bona Cykl: Tato... (tom 5) literatura dziecięca
Tato... (tom 5)
literatura dziecięca
Iwona Kiuru
tato ilustrowane dla dzieci woda

Odczuwałam dyskomfort podczas oglądania ilustracji z ekspozycją bosych stóp taty.

Wspaniała książeczka. Opisuje przygody rodziny Różyczków z niechcąco zakupionym domkiem letniskowym. Domek jest krzywy, stoi na trasie przelotu ptaków, a poza tym w studni nie ma wody. Jest to niezwykle ciepła i pozytywna opowieść dla dzieci.

Kto by pomyślał, że pod tak prostym tytułem może kryć się długie i wciągające opowiadanie? Musimy przyznać, że byłyśmy bardzo ciekawe, co też wewnątrz książki może się kryć. I dlatego, gdy tylko trafiła ona w nasze ręce od razu przystąpiłyśmy do lektury.

Ta część z serii "Tato..." była przez nas długo oczekiwana. Razem z naszymi brzdącami znamy już kilka poprzednich części...

• Biblioteka
  • Dla dzieci
  • Oliwia
  • Dla szkrabów
  • 2015
  • Czytamy z córką

Dodaj cytat z książki Tato, w studni nie ma wody!