8 dogmatów wywierania wpływu

Wydawnictwo: Helion
Manipulieren - aber richtig
978-83-246-1194-2
Danway

Niepostrzeżenie zaistnieć w świadomości innych * Patrz pewnie w oczy przeciwnika * Dezorientuj i przejmuj uwagę * Atakuj całą serią informacji * Pętaj siecią uczuć i emocji * Zaklinaj i czaruj słowem Start! Rozpocząłeś igrzyska w grze zwanej manipulacją, czyli wyrafinowanym sposobem wywierania wpływu na innych. Na szalę rzucasz swoje życie, marzenia, cele i oczekiwania....

Niepostrzeżenie zaistnieć w świadomości innych

* Patrz pewnie w oczy przeciwnika
* Dezorientuj i przejmuj uwagę
* Atakuj całą serią informacji
* Pętaj siecią uczuć i emocji
* Zaklinaj i czaruj słowem

Start! Rozpocząłeś igrzyska w grze zwanej manipulacją, czyli wyrafinowanym sposobem wywierania wpływu na innych. Na szalę rzucasz swoje życie, marzenia, cele i oczekiwania. Teraz wszystko zależy od Twojej kondycji, odporności i woli walki. Tu nie ma miejsca na sentymenty -- albo Ty pobijesz ich, albo oni zatriumfują nad Tobą. Jest tylko jedno miejsce na najwyższym podium... Sprawdź, czy nosi Twoje imię.

Ta książka to Twój indywidualny plan ćwiczeń. Osobisty trener, który cierpliwie i dokładnie przygotuje Cię do najtrudniejszej rozgrywki, do wymagających pojedynków z każdym z Twoich przeciwników, a oto oni:

* płeć przeciwna,
* wszyscy ci, którzy stoją na drodze do Twojego rozwoju,
* autorytety,
* społeczeństwo, w którym żyjesz,
* media,
* rodzina.

Do woli graj na woli innych.

Mistrzowska manipulacja jest nie tylko skuteczna. Jest także grą fair play, zgodną z zasadami etyki. I właśnie dlatego będziesz niepokonany. Czas, byś podniósł rękawicę, a wraz z nią jakość każdej minuty swojego życia.

źródło opisu: helion.pl

źródło okładki: helion.pl