Sennik

Wydawnictwo: Świat Książki

Leksykon snów, przedstawiający w układzie alfabetycznym symbole i obrazy senne z ich współczesną, odpowiadającą naszym czasom interpretacją. Opisy wyjaśniają, co nasze sny oznaczają, czego możemy spodziewać się w przyszłości i dlaczego śniło nam się to, a nie co innego. Sennik uwzględnia nawet tak nowoczesne symbole jak... telefon komórkowy i komputer. W sny można wierzyć lub nie, lecz wiadomo nie od dziś, że sny mają często podłoże psychologiczne i bywają odbiciem emocji lub stanu umysłu.

Dzika_Róża | 2015-02-27
Przeczytana: 19 lutego 2015

ostanim czase bardzo często korzystam mam az 3 i na necie też interpretuje sny polecam :P

Czytelniczka19 | 2016-07-06
Karina | 2015-06-21