Żyj dziko i zachłannie

Lebe wild und unersättlich! 10 Freiheiten für Frauen die mehr vom Leben wollen
poradnik, życie
poradniki
jagarkar

Poradnik dla kobiet, które chcą więcej od życia. Żaden autorytet nie ma prawa mówić nam, jak mamy żyć. Tylko my same możemy dać sobie zgodę na korzystanie z naszej wolności. Ale czy naprawdę wiemy, czego chcemy? Wiele kobiet wątpi w swoje mocne strony i zdolności. Czy ja to potrafię? Czy to naprawdę jestem ja? Czy dam radę? Szybko może też pojawić się obawa, że będziemy postrzegane jako...

Poradnik dla kobiet, które chcą więcej od życia.

Wiele kobiet wątpi w swoje mocne strony i zdolności. Czy ja to potrafię? Czy to naprawdę jestem ja? Czy dam radę? Szybko może też pojawić się obawa, że będziemy postrzegane jako aroganckie egoistki.

Pójście własną drogą nie jest łatwe. Ta książka jest rodzajem trenera, który ma inspirować na co dzień i wspierać w realizacji skrytych marzeń, na co do tej pory nie miałyśmy odwagi. Sabine Asgodom, znana trenerka kadry menedżerskiej, pokazuje drogi, które mają moc odmieniania naszego życia.

Jesteście w środku nurtu złotonośnej rzeki, jaką jest wasze życie. Nie czekajcie, aż przypłynie do was ciężka bryła złota, ale zbierajcie codziennie małe drobiny, które dadzą wam szczęście.
Fragment

4. Mam prawo okazywać emocje
5. Mam prawo popełniać błędy
6. Mam prawo się bać
7. Mam prawo wyjść przed szereg
8. Mam prawo mówić „nie” i „tak”
9. Mam prawo do szczęścia
10. Mam prawo zmieniać swój świat

Podziękowania
Bibliografia

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Zyj_dziko_i_zachlannie-p-30941-1-16-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Zyj_dziko_i_zachlannie-p-30941-1-16-.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!