Sukces jest sexy! : kobiecość gwarancją satysfakcji zawodowej

Wydawnictwo: StudioEMKA
Erfolg ist sexy!
83-88607-17-0
kobieta, sukces, praca, sexy, historie kobiet
filozofia i etyka
Joanne

Sexy to słowo przed laty zostało wykreślone ze słownika biznesu. Sexy było synonimem spódniczki mini, lwiej grzywy i naiwnych spojrzeń.Wyemancypowane kobiety w żadnym wypadku nie mogły być sexy!Jednak sexy znaczy również zmysłowa, urocza, pociągająca, czarująca, pełna werwy. Sabine Asgodom przekonuje, że szybciej osiągniemy nasze cele, wykorzystując zmysły i pasje, że wyluzowanie i odpowiednie dysponowanie naszą energią są lepsze niż ciężka harówka i demonstracje siły.

Książka pełna historii kobiet, które osiągnęły swój sukces, a przy tym wcale nie musiały rezygnować z przyziemnych rozkoszy i obowiązków. Koniec z polowaniem na karierę. Koniec z ukrywaniem swych potrzeb.Koniec z rezygnacją z kobiecości. Do zrobienia prawdziwej kariery kobiety potrzebują nowego planu, mądrej strategii i lepszego zrozumienia samych siebie.

mariola | 2016-10-24
Edyta Zając | 2016-02-16