Bratnia dusza

Wydawnictwo: Świat Książki
978-83-247-1509-1
poradniki
ade

Dzięki temu poradnikowi uwierzysz, że zasługujesz na wspaniały związek, pokochasz samą siebie i mądrze wykorzystasz swoje doświadczenia życiowe. Znajdziesz tutaj wskazówki i ćwiczenia, które pomogą Ci przygotować serce i umysł do stworzenia cudownej i silnej więzi z mężczyzną. Przekonaj się, że "ten jedyny" istnieje i też Cię szuka. Za pomocą modlitw, technik i rytuałów możesz stworzyć w życiu przestrzeń dla prawdziwej miłości.

"Od chwili, gdy szczęście usłyszało twoje imię, biega po ulicach i próbuje cię znaleźć."

Właśnie tymi słowami chciałabym zapamiętać tę książkę i dzięki nim przypominać sobie o jej treści, chociaż i tak jestem przekonana, że często będę po nią sięgać.
Idealna pozycja do pracy ze sobą i swoimi emocjami. Po przeczytaniu tej publikacji nagle chaos dnia codziennego zaczyna być postrzegany jako całość formująca się w sensowne struktury, na których warto się oprzeć, scalając tę zagmatwaną życiową układankę.
Mimo, iż nigdzie nie wyjechałam na majowy weekend, ta książka zabrała mnie w niecodzienną podróż, która zepchnęła na dalszy plan szarość tych paru zimnych i deszczowych dni, a przy tym zwróciła moją uwagę na kilka istotnych rzeczy, które dotąd były przeze mnie bagatelizowane.

Mieliście kiedyś ochotę przytulić książkę;)?

Nie wiem o co chodzi z ogólną oceną tej książki, ale mnie bardzo przypadła do gustu:).

Madlen | 2016-08-31
Przeczytana: sierpień 2016

Jest to poradnik o tym jak przygotować się emocjonalnie , duchowo na pojawienie się w naszym życiu bratniej duszy - wielkiej miłości pisanej przez duże M. W książce wplecione są krótkie historie różnych bohaterów, którym różnie się potoczyły koleje losu i ich próby miłości.

,,Kiedy czegoś bardzo pragniesz to cały wszechświat działa potajemnie by udało ci się to osiągnąć ,,

W tym tkwi cały sęk i ukazuje go autor by dokładnie sprecyzować, w pełni świadomie określić i wiedzieć jaka dokładnie ma być ta nasza druga połowa - prawo przyciągania zadziała i da nam to o co prosiliśmy. Dzięki temu poradnikowi bardziej zagłębimy się i zadbamy o swoje wnętrze - serce i umysł .

Każdy ma swoją bratnią duszę, jak również zasługuje na to by kochać i być kochanym - trzeba w to tylko uwierzyć i zacząć .... zacząć od siebie ..pokochac siebie , cieszyć się tym co jest tu i teraz , kiedy z nas emanuje wszystko co dobre to takie...

Kasia | 2011-03-11
Przeczytana: luty 2011

Książka przede wszystkim pomogła mi zwrócić uwagę na mnie samą. Zawiera dużo przykładów ale jednocześnie pozostawia sporo miejsca na interpretacje własnych odczuć.

trykus | 2016-08-10
Mortisha Bonney | 2016-08-05