Zwolnienia w firmie - wskazówki i bezpieczne rozwiązania

Seria: EkspertKadrowy.pl
Wydawnictwo: C.H. Beck
poradniki

„Zwolnienia w firmie - wskazówki i bezpieczne rozwiązania" to komplet dokumentów i porad dla osób odpowiedzialnych zaprzeprowadzenie procesu zwolnienienia pracowników - zarówno gdy dotyczy on pojedynczych osób jak i dużej części załogi. Dzięki tej publikacji: stosując schematy „trudnych rozmów" o zwolnieniu - poradzisz sobie z nimi, używając gotowych wzorów - nie popełnisz błędów w...

stosując schematy „trudnych rozmów" o zwolnieniu - poradzisz sobie z nimi,
używając gotowych wzorów - nie popełnisz błędów w dokumentacji dotyczącej zwolnienia,
opierając się na podanych przykładach - nie pomylisz się przy obliczaniu odprawy,
używając listy kontrolnej przed wręczeniem wypowiedzenia - sprawdzisz, czy wszystko "dopięto na ostatni guzik",
wiedząc jakie błędy najczęściej popełniają inni - unikniesz ich,
korzystając z procedury „krok po kroku" - zachowasz wszystkie formalności przy zwolnieniu grupowym.

Praca zbiorowa pod redakcją: Ziarno Jakub, Torbe Joanna

wiesia | 2016-02-01