The Highlander's Touch

Cykl: Highlander (tom 3)
Wydawnictwo: Dell
angielski
Karin

A Warrior Of Immortal Powers He was a mighty Scottish warrior who lived in a world bound by ancient laws and timeless magic. But no immortal powers could prepare the laird of Castle Brodie for the lovely accursed lass who stood before him. A terrible trick of fate had sent her 700 years back in time and into his private chamber to tempt him with her beauty—and seduce him with a desire he...

A Warrior Of Immortal Powers

He was a mighty Scottish warrior who lived in a world bound by ancient laws and timeless magic. But no immortal powers could prepare the laird of Castle Brodie for the lovely accursed lass who stood before him. A terrible trick of fate had sent her 700 years back in time and into his private chamber to tempt him with her beauty—and seduce him with a desire he could never fulfill. For this woman he burned to possess was also
the woman he had foresworn to destroy.

A Woman Caught In The Mists Of Time

When Lisa felt the earth move under her feet, the fiercely independent 21st-century woman never dreamed she was falling...into another century. But the powerful, naked warrior who stood glaring down at her was only too real...and too dangerously arousing. Irresistibly handsome he might be, but Lisa had no intention of remaining in this savage land torn by treachery and war. How could she know that her seductive captor had other plans for her...plans that would save her from a tragic fate? Or that this man who had long ago forsaken love would defy time itself to claim her for his own....

Dzika_Róża | 2014-12-02
Przeczytana: 03 grudnia 2014

Wojownik o nieśmiertelnych mocach
Był potężnym, szkockim wojownikiem, który żył w świecie związanym starożytnymi prawami i ponadczasową magią. Ale żadne nieśmiertelne moce nie mogły przygotować dziedzica zamku Brodie na piękną, przeklętą kobietę, która stała przed nim. Okropny żart przeznaczenia wysłał ją siedemset lat w przeszłość do jego prywatnych komnat by kusić go swym pięknem — i uwodzić go pożądaniem, którego nigdy nie będzie mógł zaspokoić. Gdyż kobieta, do posiadania, której płonął, była też tą, którą przysiągł zniszczyć.

Kobieta schwytana w mgły czasu
Gdy Lissa poczuła, że ziemia porusza się pod jej stopami, ta dziko niezależna kobieta z 21 wieku nigdy nie zamarzyła, że spadała… w inne stulecie. Tylko, że potężny, nagi wojownik, który stał, patrząc na nią groźnie był aż zbyt rzeczywisty… i zbyt niebezpiecznie podniecający. Mógł być nieodparcie przystojny, ale Lissa nie miała zamiaru pozostać w tym dzikim kraju, rozrywanym przez zdradę i wojnę. Skąd mogła wiedzieć, że jej...

Kate | 2017-05-12

Pierwsza część była całkiem dobra, druga była bardzo fajna ale trzecia przebiła wcześniejsze pozycje, aż boje się tego, co mnie spotka przy czytaniu kolejnej części.
Uwielbiam ciekawość Lisy, w dodatku laska z charakterem, to jest to co lubię! Circenn i jego pomysły odnośnie nowoczesnych technologii – można się uśmiać! I te ich darcie kotów, non stop tego wyczekiwałam :D
Końcówka powaliła mnie na kolana, w życiu bym się nie spodziewała takiej informacji o Adamie, z miejsca się w nim zauroczyłam :D

Zauważyłam że niektórzy się zrażają po pierwszej części, możliwe że i ze mną tak by było ale gdzieś doczytałam, że warto dalej brnąć w tą serię i cieszę się że to zrobiłam :)

Zdecydowanie polecam!

Carnival | 2016-10-30
Przeczytana: 30 października 2016

Kolejna sympatyczna część, która w kilku miejscach wzbudziła u mnie szczery śmiech z powodu zabawnych potyczek słownych głównych bohaterów. Autorka znalazła fajny sposób na połączenie ze sobą dwóch światów. Styl jest tu już bardziej wyrobiony i łatwiej się czyta. Nie będzie to moja ulubiona seria, ale wiem, że miło spędzę czas przy kolejnej części.

Aniołek | 2017-04-05

I co by tu teraz powiedzieć, myslałam że druga część była fajna, ale ta była chyba jeszcze lepsza. Więcej akcji, więcej humoru, mniej chciałam mordować bohatera , a u mnie to sukces:). A na poważnie bardzo dobra książka, niby wszystko wymyślone, ale problemy jakże prawdziwe, rozdarcie między miłością a obowiązkiem i przekonanie że bez nas świat się zawali. Nic bardziej mylnego, ale to oceńcie sami. Polecam książkę na nudne wieczory i poprawienie nastroju.

jovvi | 2017-01-26

Jakis czas temu czytałam inna serie tej autorki - kroniki Mac - i szczerze to 4 cześć mnie zniechęciła. Zawsze tak sie dzieje, jesli wynurzenia parapsychologiczne o naturze wszechświata zajmują wiecej niz 2 strony naraz... Cóz... Tak czy inaczej moje zdegustowanie utrzymywało mnie z daleka od twórczości tej Pani. Ale zawsze przychodzi moment słabości i po przeczytaniu kolejnego peanu o tej cholernej serii o Szkotach poddałam się. I czapki z głów Panowie i Panie! Okazało się, że autorka jednak potrafi obyc sie bez psychologicznych zapędów a opisana historia jest zabawna, ciekawa i swietnie opisana. Brawo! Każda z ksiązek posiada miły dla mózgu ślad logiki a jednocześnie przenosi w oderwany od rzeczywistości magiczny świat. Pojedyncze ksiązki są świetnymi opowieściami i nie dublują historii. A smaczkiem na torcie tej milusiej serii jest mój Robin. Polecam w oryginale.

Dykunka | 2015-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2015

Mój pierwszy PR - po prostu bajka, ale jaka ciepła i emocjonalna :)

Anx | 2017-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2017