High Voltage

Karen Marie Moning Wydawnictwo: Delacorte Press Cykl: Kroniki Mac O’Connor (tom 10) Seria: Fever fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Delacorte Press
High Voltage
Kroniki Mac O’Connor (tom 10)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Fever

Najlepsza książka w serii kroniki Mac, prawdziwe UF:) Widać jak autorka z książki na książkę się uczy. Solidnie skonstruowani, ciekawi bohaterowie, ciekawa akcja i niezły twist na końcu. Dużo w tym romansu, ale jeszcze więcej przygody. Główna bohaterka bije na głowę bohaterkę całej serii czyli Mac, co przy spin offach rzadko się udaje. A tu udało się świetnie.

Dobrze że to już koniec. Mam nadzieje że autorka nie ma zamiaru przedłużyć tego jeszcze na 2 części z 800 stron. Bo już w głowie to wszystko się nie mieści.

• Brakujące części
  • Kroniki Mac O’Connor - seria