Święci na każdy dzień. Tom IV: czerwiec

Tłumaczenie: Krzysztof Stopa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Święci na każdy dzień". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
Santi nella storia 4: giugno
święci
religia

Kolekcja Święci na każdy dzień to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów ukazujących życie nauczanie i kult ponad trzech tysięcy świętych Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hagiografii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca. Wydanie z medalikiem św. Antoniego patrona rzeczy zagubionych.