Kołowrót Życia, tom II

Wydawnictwo Centrum
Wanda Prątnicka prawa wszechświata ezoteryka
ezoteryka, senniki, horoskopy
Wanda Prątnicka prawa wszechświata ezoteryka

Bardzo dobra książka i wiarygodna, dokładna wiedza. Dziękuje Autorce.

Czasami chciałoby się tak napisać opinię o książce, żeby zachęcić cały świat do jej przeczytania. I to jest właśnie taki przypadek. Napiszę może w ten sposób: Uważam, że Kołowrót życia, tom 1 i 2, powinien znaleźć się na liście obowiązkowych lektur szkolnych. Dlaczego szkolnych? Dlatego, żeby jak najwięcej osób miało szansę spotkać się z tą książką. Zdaję sobie sprawę, że...

• 2 Mam ebook

Dodaj cytat z książki Kołowrót Życia, tom II