Zniknięcie wszechświata

Tłumaczenie: Cezary Urbański
Wydawnictwo: Foley - Tomasz Kozłowski, Cezary Eugeniusz Urbański
8 (13 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
The disappearance of the universe : straight talk about illusions, past lives, religion, sex, politics, and the miracles of forgiveness
rozwoj duchowy, ezoteryka

Zniknięcie wszechświata. Prostymi słowy o złudzeniach, poprzednich wcieleniach, religii, seksie, polityce i cudach przebaczenia. Gary R. Renard "Zniknięcie wszechświata" to dokumentalny zapis 17 wizyt, jakie na przestrzeni 9 lat autorowi książki złożyli wniebowstąpieni mistrzowie, będący w poprzednich wcieleniach uczniami Jezusa: św. Tadeuszem Judą i św.Tomaszem (autorem "Ewangelii według...

Zniknięcie wszechświata. Prostymi słowy o złudzeniach, poprzednich
wcieleniach, religii, seksie, polityce i cudach przebaczenia.
Gary R. Renard
"Zniknięcie wszechświata" to dokumentalny zapis 17 wizyt, jakie na przestrzeni 9 lat autorowi książki złożyli wniebowstąpieni mistrzowie, będący w poprzednich wcieleniach uczniami Jezusa: św. Tadeuszem Judą i św.Tomaszem (autorem "Ewangelii według Tomasza", odnalezionej w 1945 r. w Egipcie). Z przytoczonych rozmów wyłania się fascynująco inny obraz rzeczywistości niż ten, jaki widzimy; dowiadujemy się, w jaki sposób wszechświat powstał i jak zniknie. Książka jest idealnym wprowadzeniem do "Kursu cudów", ułatwiającym zrozumienie jego dualistycznej metafory.

justan | 2013-08-04
Przeczytana: 2010 rok

Przeczytałem wiele z literatury duchowej, ale ta książka jest moja ulubioną. Świetnie napisana, mądra i dająca do myślenia. Szczerze Polecam!

Paweł | 2013-02-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 22 lutego 2013

Autor próbuje być zabawny na siłę. Teksty jest ciężki, ale może przez to, że temat książki taki jest. Daje tyle gwiazdek bo mimo wszystko coś w tej książce jest. Nie zabrałem się jeszcze za Kurs, więc może dlatego moja ocena nie jest doskonała

| 2011-11-13
Przeczytana: 2010 rok

Ksiazka napisana przystępnym językiem w formie dialogow i z humorem opowiada o tym co w życiu najważniejsze oraz wyjaśnia nam zasady prawdziwego przebaczenia.
Polecam przeczytanie darmowego fragmentu książki (plik PDF) dostępnego tutaj