Misterny plan

Seria: Harlequin Kolekcja
Wydawnictwo: Harlequin
Lady's Choice
Elika77

Travis Sawyer, renomowany doradca biznesowy, poprzysiągł zemstę Grantom, rodzinie bogatych hotelarzy, którzy kiedyś boleśnie zawiedli jego zaufanie. Po pięciu latach zaczyna realizować swój misternie opracowany plan. Poznaje Julianę Grant, ambitną i dynamiczną kobietę interesu, która doskonale wie, czego chce, i potrafi o to walczyć. Travis jest dla niej mężczyzną, jakiego całe życie szukała, a wspólna noc upewnia ją w tym przeświadczeniu. Nie wie jednak, że celem Travisa jest wyrównanie rachunków z jej rodziną.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

wiech | 2015-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2015

Pragnienie zemsty – to silne uczucie.
- Ona – była trochę „za bardzo” pod każdym względem:
zbyt dynamiczna, zbyt pewna siebie, zbyt inteligentna.
Onieśmielała każdego przeciętnego mężczyznę.
Ale nie jego – on nie uważał się za przeciętnego.
- On – chciał tylko zrealizować swój plan zemsty. Nie miał ochoty tańczyć jak mu zagrała.
Podjął grę…. poprzysiągł zemstę wszystkim Grantom – a ona nosiła nazwisko Grant.
Książka lekka i przyjemna :)

Iwona | 2015-05-01

dobra książka bardzo lekka dobra na wakacje

sPinacz | 2014-10-28

Taka tam, do pociągu.