Sztuka uwodzenia

Wydawnictwo: Harlequin
Four in Hand
romans historyczny, Regencja
Wanda

Anglia, okres regencji. Maks Rotherbridge nie posiadał się ze zdumienia, chociaż tego pewnego siebie, zblazowanego arystokratę niewiele było w stanie zadziwić. Oto zupełnie niespodziewanie okazało się, że wraz z tytułem księcia Twyford przypadła mu rola opiekuna czterech sióstr Twinning. Jak na ironię cieszący się zasłużoną opinią uwodziciela Maks miał chronić piękne i bogate młode damy przed...

Anglia, okres regencji.
Jak na ironię cieszący się zasłużoną opinią uwodziciela Maks miał chronić piękne i bogate młode damy przed podobnymi sobie beztroskimi bywalcami salonów.
W dodatku sam zakochał się w najstarszej z sióstr, uroczej Caroline...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawnictwo

Montgomerry | 2015-11-17
Przeczytana: 14 grudnia 2015

Zabawna historyjka. Lekka i przyjemna:)

Goldie | 2016-09-17
Przeczytana: 16 września 2016

W kategorii romansów bardzo dobrze napisane - mimo że bohaterów jest kilku, to postacie są na tyle dobrze określone, że nie gubimy się w wątkach. Wprawdzie z tego powodu zabrakło trochę skupienia i przybliżenia głównych postaci, ale akcja jest na tyle wartka, że wciąga z przyjemnością. Trochę przesłodzone zakończenie (wszyscy na raz!), ale przecież o to chodzi w tym gatunku, żeby było "żyli długo i szczęśliwie" :).

ewka | 2017-07-11
Caro | 2017-07-02