Czysta namiętność

Tłumaczenie: Dorota Strukowska
Cykl: Klub Niezdobytych (tom 4)
Wydawnictwo: BIS
Fine Passion

Jack, baron Warnefleet, ostatni ze swego rodu, z silnym postanowieniem, że nie da się wciągnąć w matrymonialne sidła, wyjeżdża z Londynu do posiadłości, której nie widział od lat. A tam na ścieżce, tuż przed bramą swojego domu, ratuje oszałamiająco piękną damę przed groźnym i rozszalałym koniem. Lady Clarice Altwood jest całkowitym zaprzeczeniem trzpiotowatych młodych dam, które Jack odrzucił...

Lady Clarice Altwood jest całkowitym zaprzeczeniem trzpiotowatych młodych dam, które Jack odrzucił jako kandydatki na żonę. Clarice jest szalenie atrakcyjna, jak najbardziej wolna, niezaprzeczalnie potrafi sobie radzić, i nie da się o niej zapomnieć.
Dlaczego taka osoba zaszyła się na wsi? Tej zagadce towarzyszy pewna tajemnica i prędko staje się jasne, że Clarice jest w niebezpieczeństwie.

Wilczyca | 2011-02-20

Świetna książka. Z resztą jak wszystkie tej autorki :)

Magdalena | 2012-02-09

Wydaje się być dobra, aczkolwiek miejscami staje się nudna i przesłodzona do tego tradycyjny happy end jak to w bajkach bywa...

Andżelika | 2013-04-04
Przeczytana: 03 kwietnia 2013

Podobała mi się, ale rozczarowało mnie nie rozwiązanie wątku zdrajcy.

Martyna22 | 2013-07-17

Rewelacyjna, lekka, genialna. Polecam:)

Gosia742 | 2017-02-03
Anna Wójtowicz | 2017-01-15