Miłość zaklęta w chorobie

Tłumaczenie: Anna Ciężkowska
Wydawnictwo: Pocieszka
978-83-63148-01-0
Gaja

Jak wyzdrowieć z ciężkiej choroby somatycznej czy psychicznej? Kiedy można skutecznie pomóc choremu a kiedy nie? Jak odnaleźć szczęście, sens życia, spełnienie, miłość? Co jest prawdą a co mitem dotyczącym metody Berta Hellingera? To niektóre z wielu pytań na które znajdziemy odpowiedź w książce „Miłość zaklęta w chorobie” autorstwa Berta Hellingera i Andrzeja Nehrebeckiego. To wyjątkowa...

To wyjątkowa książka. Wprowadza nas w nieznany, niedostępny świadomemu poznaniu wymiar decydujący o tym jak wygląda nasze życie. Podobnie jak mikroskop dzięki któremu możemy zobaczyć niedostępny poznaniu zmysłowemu świat bakterii i wirusów, decydujący często o naszym zdrowiu i życiu.

źródło opisu: Wydawca : www.pocieszka.pl

źródło okładki: www.pocieszka.pl

Joanna Indianka | 2017-09-26
Przeczytana: luty 2016

Otwiera szeroko oczy i duszę. Wyjaśnia wiele, opisuje zasady kierujące naszym życiem, których nie sposób odkryć tylko rozumem.
Zanurzając się w pełni, zatrzymuje na długo, może na zawsze - po prostu przestajesz biec na oślep.
Pozycja dla odważnych.