Nowe Rozważania 1. Wiedzieć skąd

Wydawnictwo: Virgo
Neue Geschichten - Eins
Ustawienia, rodzina, miłość
Korzem

Bert Hellinger jest twórcą ustawień systemowych i autorem 83 książek przetłumaczonych na kilkadziesiąt języków. Od kilku lat publikuje także cykliczne, krótkie audycje filozoficzne, w których porusza najważniejsze dla niego tematy. Audycje te zostały ujęte w formie tekstów w czterech tomach zatytułowanych "Nowe rozważania". W swoich refleksjach Bert Hellinger prowadzi nas poza dobro i zło, prawdę i fałsz, z serca do serca - w kierunku przezwyciężania przeciwieństw.

źródło opisu: Wydawnictwo Virgo, 2016

źródło okładki: http://virgobooks.pl