Tajemnica tańczącej beczki

Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 42)
Wydawnictwo: Siedmioróg
przygody, trzech, detektywów, hitchcock
Malvy

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży. Opowiadają one o śledztwach trzech młodych detektywów: Jupitera Jonesa, Pete'a Crenshawa oraz Boba Andrewsa. Są oni wspomagani przez swojego mistrza, samego Hitchcocka. Akcja zazwyczaj rozgrywa się w okolicach ich rodzinnego miasta, Rocky Beach, w pobliżu Hollywood.

źródło opisu: http://www.bookhunter.pl/ksiazka/14161/tajemnica-tanczacej-beczki

źródło okładki: http://www.bookhunter.pl/ksiazka/14161/tajemnica-tanczacej-beczki

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech młodocianych detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

PABLOPAN | 2012-10-15

Cała seria to świetne, trzymające w napięciu opowieści z dreszczykiem. Miło wspominam chwile poświęcone przygodom trzech detektywów. Polecam!