Śmierć na wynos

Tłumaczenie: Piotr Goldstein
Cykl: Nowe Przygody Trzech Detektywów (tom 2)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Murder To Go
papalotl

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

PABLOPAN | 2012-05-04

Przygody Trzech Detektywów to bardzo dobra seria dla młodzieży.

Aurelia | 2012-11-11
Przeczytana: lipiec 2003

Bardzo fajna i wciągająca książka, warta przeczytania.

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech nastoletnich detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

elendil | 2017-08-16
Przeczytana: 1999 rok

Ciekawa seria dla młodzieży. Czytałem te książki na przełomie 7/8 klasy,prawie 20 lat temu. Bibliotekarka dziwiła się, że wypożyczam tak dużo książek. Pytała czy na pewno czytam.:)

Seria opowiada o trzech młodych przyjaciela, którzy starają się być dedektywami. Każdy z nich jest różny i ma inne podejście do tego "fachu". Dzielnych tropocieli wspiera stary przyjaciel pan Alfred Hitchcock. :)

Martyna | 2018-01-01
meggy435 | 2017-08-08