Śmierć na wynos

Tłumaczenie: Piotr Goldstein
Cykl: Nowe Przygody Trzech Detektywów (tom 2)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Murder To Go
papalotl

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

PABLOPAN | 2012-05-04

Przygody Trzech Detektywów to bardzo dobra seria dla młodzieży.

Aurelia | 2012-11-11
Przeczytana: lipiec 2003

Bardzo fajna i wciągająca książka, warta przeczytania.

rob-sok | 2016-10-30
Suzej | 2016-09-12