Ajurweda a uroda

Wydawnictwo: a-ajurweda.pl
zdrowie, medycyna
Pamparea

Ajurweda, uważana za „matkę wszelkiej medycyny”, naucza, że zdrowie i piękno to efekt utrzymywania równowagi pomiędzy trzema energiami znanymi jako Vata, Pitta i Kapha. Ich indywidualne połączenie tworzy niepowtarzalną równowagę w każdym z nas. Odpowiednia, codzienna troska o siebie pomoże nam w jej utrzymaniu i wydobędzie ukryte w nas piękno. Niniejsza książka zawiera szczegółowe...

Niniejsza książka zawiera szczegółowe informacje o tym, jak poradzić sobie z wieloma aspektami współczesnego życia, aby zachować równowagę.

Można tu znaleźć wiele szczegółowych wskazówek, jak:
oczyszczać i nawilżać cerę,
pielęgnować ciało,
przygotować naturalne kosmetyki,
skomponować prawidłową dietę,
wykonać masaż poszczególnych części ciała,
korzystać z ziół i olejków,
dobierać biżuterię,
przywrócić witalność przy pomocy ajurwedyjskich terapii odmładzających.

Proponowane w książce zasady należy dopasować do siebie, tak aby uwydatnić swoje naturalne piękno na co dzień.

Książka adresowana jest do każdego, kto w mądry sposób chce dbać o siebie. Osoby zainteresowane zabiegami upiększającymi lub przeprowadzające takie zabiegi mogą same skorzystać z ajurwedyjskich receptur bądź zaoferować je swoim klientom.

źródło opisu: http://a-ajurweda.pl/index.php?page=shop.product_d...(?)

Malgorzata | 2017-02-10