The Bounty Hunters: Kenix Kil, Lucky Stars, Lunch Break
komiksy
MistrzSeller

Miesięcznik „Star Wars Komiks” przedstawia na 48 stronach zamknięte opowieści komiksowe z odległej galaktyki. W numerze 3/2012 znalazły się trzy historie: PRZERWA ŚNIADANIOWA Humorystyczny komiks, w którym główną rolę odgrywają szturmowcy i Darth Vader. SZCZĘŚLIWE GWIAZDY Kolejna w naszym piśmie historia, w której główną postacią jest Leia Organa. Trzy lata po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci księżniczka udaje się na planetę Elerion na Zewnętrznych Rubieżach. KENIX KIL Kir Kanos należał do Gwardi Imperialnej, ochraniającej Palpatine’a. O jego karierze opowiadały komiksy Karmazynowe Imperium oraz Karmazynowe Imperium II. Po ostatecznym upadku Imperium, jako ostatni ocalały członek tej elitarnej formacji, Kanos jest najbardziej poszukiwanym człowiekiem w galaktyce. Jak ma się ukryć, kiedy ścigają go niemal wszyscy łowcy nagród?

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1473.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1473.html

MistrzSeller | 2012-04-20
Przeczytana: 19 marca 2012

Dobry tylko pierwszy komiks, drugi ma słabe rysunki i fabułę. A przerwa śniadaniowa jest mało zabawna.

Pawke | 2017-05-24
Ignatius | 2016-10-20