Uodpornij Się Na Stres

Wydawnictwo: Rebis
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Porozmawiajmy o tobie. Przeczytałeś już wszystkie odpowiednie artykuły i książki autorstwa ekspertów zajmujących się tym tematem, ale nadal szukasz praktycznych porad osoby, która sama to przeżyła i sprawdziła własne pomysły. I właśnie ta książka doskonale odpowiada twoim potrzebom, bo przedstawione w niej koncepcje opierają się na osobistych doświadczeniach wspartych specjalistyczną wiedzą. Realizacja zawartych tu wskazówek jest najlepszym sposobem na to, by się uwolnić od stresu i zapanować nad własnym życiem. Nasza autorka jest ekspertem w dziedzinie stresu i relaksacji. Dostarcza rozrywki, wiedzy i inspiracji. Jednak, co najważniejsze, znajdowała się kiedyś dokładnie w tym samym punkcie, co ty obecnie. Dlatego pozwól, by przedstawiła ci pomysły, które umożliwiły jej osiągnięcie wyższego poziomu. Dwie obietnice. Pierwsza a nie będziesz musiał brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, aby natrafić na okruchy mądrości. Druga a nasza autorka nie potraktuje cię z wyższością, ponieważ wie, jak to jest być na twoim miejscu. Wszystko jest proste, gdy masz dobry pomysła ELISABETH WILSON jest pisarką i dziennikarką o wykształceniu medycznym. zanim zajęła się dziennikarstwem konsumenckim, pracowała jako redaktor specjalistycznego czasopisma aPsychiatry In Practicea. Pisuje artykuły do ogólnokrajowych czasopism, a przez 10 lat była redaktorem działu zdrowia i dobrego samopoczucia miesięcznika aShea. W serii a52 wspaniałe pomysłya ukazała się też jej książka Re-energise your sex life

aikaternie | 2014-05-11
Przeczytana: 11 maja 2014

Dostałam tę książkę od Mamy z poleceniem przeczytania. Chyba nic nie może bardziej zirytować, niż taka subtelna aluzja. Złe wrażenie ugruntowała fatalna okładka- makabryczne zdjęcie i dopisek: "52 wspaniałe pomysły". Ta, jasne... Jakaś książka nauczy mnie walczyć ze stresem. Muszę jednak przyznać, że treść okazała się być miłym zaskoczeniem.
Książka podzielona jest na krótkie, przystępne rozdziały. I rzeczywiście daje szereg pomysłów na to, jak poprawić jakość swojego życia. Najbardziej spodobały mi się te najprostsze i pozornie banalne. Niby każdy je zna, ale nikt nie pamięta, by stosować je na codzień. Część rad sprawiło, że moje brwi powędrowały wysoko do góry i raczej nic nie będzie w stanie sprawić, żebym w nie uwierzyła (rady, nie brwi). Ale nic to! Myślę, że każdy może wyciągnąć z tego poradnika coś wartościowego dla siebie i przy okazji rozerwać się podczas lektury.
Miałabym tylko na koniec cichą prośbę do wydawcy o bardziej estetyczną szatę graficzną... I żeby...

Katarzyna | 2016-05-07
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam