Cichy Łowca

Tłumaczenie: Wojciech Charchalis
Wydawnictwo: CIA-Books, Svaro
Silent Hunter
Luksus

Rosjanie zawsze uważali Morze Arktyczne jako swoje terytorium. Amerykańską odpowiedzią na ich roszczenia stał się "Imperator", najskuteczniejsza i uzbrojona po zęby łódź podwodna. Wielki jak lotniskowiec okręt podwodny, zdolny jest przemykać szybko, cicho i niepostrzeżenie nad dnem oceanu - przewyższający pod każdym względem możliwości radzieckiej technologii. Armia Czerwona w odwecie wysyła flotyllę swoich najlepszych okrętów podwodnych w lodowate głębiny Arktyki. Mają one jeden cel: zniszczyć "Imperatora".

źródło opisu: Wydawnictwo CIA Books-Svaro,1992

źródło okładki: google