Aplikacja adwokacka. Pytania, odpowiedzi, tabele

Wydawnictwo: C.H. Beck
poradniki

APLIKACJA ADWOKACKA to zbiór szczegółowych testów jednokrotnego wyboru wraz z prawidłowymi odpowiedziami i podaniem podstawy prawnej, ułożonych w formie wygodnej tabeli, która ułatwia naukę i pozwala na bieżąco sprawdzać nabytą wiedzę. APLIKACJA ADWOKACKA składa się z pytań testowych przygotowanych do kolejnych przepisów ustaw objętych zakresem egzaminu, autentycznych pytań egzaminacyjnych obowiązujących w poprzednich latach oraz dodatkowo zawiera test z paremii łacińskich. APLIKACJA

magnoliowa | 2015-05-15
Przeczytana: 23 września 2015