Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Telbit
978-83-62252-75-6
Inne
Karolina

Piąta książka ze znakomitej serii podręczników opartych na bestsellerach światowej literatury. Kurs językowy łączący efektywną naukę z przyjemnością czytania ponadczasowej powieści mistrza pióra! Kurs oparty jest na oryginalnym tekście powieści Arthura Conan Doyle'a The Hound of the Baskervilles. Najsłynniejsza przygoda detektywa wszech czasów - Sherlocka Holmesa to zarazem fascynująca...

Kurs oparty jest na oryginalnym tekście powieści Arthura Conan Doyle'a The Hound of the Baskervilles. Najsłynniejsza przygoda detektywa wszech czasów - Sherlocka Holmesa to zarazem fascynująca lektura i doskonały materiał edukacyjny. W odróżnieniu od tradycyjnych podręczników, nauka oparta na tekście powieści daje czytelnikowi bezpośredni kontakt z naturalnym językiem. Co więcej, wciągająca treść sprawia, że każda lekcja jest nową przygodą i czystą przyjemnością!

Nowatorski kurs opracowany na podstawie oryginalnego tekstu literackiego dostarcza rzetelnej wiedzy językowej wzbogaconej kontekstem kulturowym, podanej w formie ułatwiającej zapamiętywanie słownictwa i struktur gramatycznych. Książka przygotowana jest przez doświadczonych metodyków z myślą o uczniach i studentach na średnio zaawansowanym i zaawansowanym poziomie nauki (FCA, CAE, CPE, TOEFL). Rozwijając konkretne sprawności językowe, stanowi nieocenioną pomoc w przygotowaniach do egzaminów. Może być świetną podstawą do nauki, jak również cenną lekturą dodatkową.

Molly | 2014-03-23

Dla takiej miłośniczki języka angielskiego jak ja ta książka to naprawdę świetny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym :).

Książka "Pies Baskerville'ów" to cudowna lektura. Polecam :)

natalialew5 | 2014-12-13

Lekka, niezobowiązująca i bardzo przyjemna lektura szkolna. Warta przeczytania.

NewerMajnd | 2017-10-27
Przeczytana: 27 października 2017

Ile ja w życiu straciłam czytając książki zamiast słuchając audiobookow xD

booknerd_11 | 2016-10-22

Warta polecenia :).