The Playbook. Podręcznik podrywu

Okładka książki The Playbook. Podręcznik podrywu Matt Kuhn, Barney Stinson Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki The Playbook. Podręcznik podrywu
Matt KuhnBarney Stinson Wydawnictwo: Sine Qua Non poradniki
poradniki
The Playbook: Suit up. Score chicks. Be awesome.
Sine Qua Non
2012-11-01
2012-11-01
2010-10-05
Piotr Kamiński
Barney Stinson Matt Kuhn Podręcznik podrywu The Playbook How i met your mother jak poznałem waszą matkę comedy central poradnik humor

Okładka książki Kodeks Bracholi dla rodziców. Jak mieć dziecko i nie zwariować Matt Kuhn, Barney Stinson
Kodeks Brachol... Matt Kuhn, Barney S...
Okładka książki Kodeks Bracholi Matt Kuhn, Barney Stinson
Kodeks Bracholi Matt Kuhn, Barney S...

Profesor Barney Stinson radzi…

"Książka" to bardzo dużo powiedziane według mnie, ale dla fanów serialu to świetna gadżet. Osobiście ubawiłam się czytając kolejne sposoby na podryw

Książka wciąga tak samo jak poprzednia. Jeśli ktoś oglądał serial to dokładnie wie o co chodzi oraz widzi, że książka dokładnie nakłada się z tym co było w serialu. Polecam! :)

Nie No Bomba!!!
Postanowiłam że namówię Swojego przyjaciela na kilka "Akcji" Coś mi sie wydaje że podopisuję trochę "udoskonaleń" :)
Dobra zabawa gwarantowana. :)
Jak Tu można nie kochać Barneya??
Czytałam przez jakiś czas. Czasami na "posiedzeniach z przyjaciółmi wyciągaliśmy kodeks i czytaliśmy :)
Polecam każdemu kto lubi serial "Jak Poznałem Waszą Matkę". Tym którzy nie lubią również polecam The Playbook. :)
Cieszę się że mam go na półce.
Pozdrawiam :)

Nie No Bomba!!!
Dobra zabawa gwarantowana. :)
Jak Tu można nie kochać Barneya??
Polecam każdemu kto lubi serial "Jak Poznałem Waszą Matkę". Tym którzy...

Książka zajęła mi 1,5 godziny.
Trudno powiedzieć czy je zmarnowałam czy nie.
Trochę się przy niej pośmiałam ale ciągłe czytanie o bzykaniu jest niezbyt dobrą formą rozrywki.
Humor Barneya z serialu Jak Poznałem Waszą Matkę jest świetnie zachowany.
Poza tym, nie sądzę by którekolwiek z tych ''technik'' miały się udać.
Jeśli jesteście fanami serialu to możecie chcieć poznać Playbook.

Książka zajęła mi 1,5 godziny.
Trudno powiedzieć czy je zmarnowałam czy nie.
Humor Barneya z serialu Jak Poznałem Waszą Matkę jest świetnie zachowany.
Poza tym, nie sądzę by którekolwiek z tych ''technik'' miały się udać.
Jeśli jesteście fanami serialu to możecie chcieć poznać...

Jako wielka fanka serialu "How I met your mother" nie potrafię się powstrzymać od sięgania po wszystko, co z nim związane. Kiedy zobaczyłam "Playbook", wiedziałam, że muszę go przeczytać od deski do deski.
Niesamowicie było na powrót zanurzyć się w jednej z ulubionych, alternatywnych rzeczywistości. W każdym z "przedstawień" opisanych w książce odnajdywałam konkretny odcinek serialu. Specyficzny język i dowcip sprawiły, że uwierzyłam w udział Barneya Stinsona w powstawaniu poradnika, a każda kolejna kartka wywoływała uśmiech na mojej twarzy. Szybka i przyjemna lektura.
Serdecznie polecam wszystkim entuzjastom HIMYM. "Playbook" na pewno pomoże choć na chwilę zapomnieć, że nasz ulubiony serial zakończył się na dobre ;)

uwielbiam HIMYM, ale serialowy humor w wydaniu książkowym zupełnie do mnie nie przemówił.

Tytuł: Playbook. Podręcznik podrywu
Tytuł oryginalny: The Playbook
Autorzy: Barney Stinson i Matt Kahn
Liczba stron: 138
Wydawnictwo: Sine Qua Non

Jesteś gościem, który nigdy nie poderwał żadnej laski? Od dzisiaj Playbook będzie dla ciebie czymś świętym, twoim guru. Barney nauczy Cię w nim wielu sposobów jak poderwać kobietę i się z nią przespać. Gotowi na lekcje pierwszą?

To już druga książka Barneya Stinsona i Matta Kahna. Przypomnę, że Barney to jeden z głównych bohaterów serialu How I Met Your Mother-podrywacz, nie przepuszcza żadnej okazji poderwania dziewczyny. Matt Kahn to twórca barwnej postaci Barneya, jak i całego serialu HIMYM.

Na początku książki jest zapoznanie z Playbookiem, czyli czym jest, jak działa i jak z niego korzystać. Później mamy 5 rozdziałów, w których są propozycje przedstawień, czyli po prostu sposoby na poderwanie kobiet. Najpierw mamy propozycje przedstawień dla początkujących, dla amatorów, kobiet, zaprawionych w boju oraz zaawansowanych.

Ta książka bardziej mi się spodobała od Kodeksu Bracholi dla rodziców, ponieważ nie ma tutaj takich żałosnych żartów, ale zabawne metody Barneya (niektóre pojawiły się w serialu) na poderwanie dziewczyn. Sposób na płetwonurka, miliardera, dziadka lub kolejnego Jonasa, potrafiły mnie rozśmieszyć. Dziewczyny czytające to mogą sobie wyobrazić ten sposób próbowany na nie i ocenić czy poszłaby na to czy nie. Większość jest kierowanych do naprawdę głupich lasek, no ale prawda jest taka, że żadna rozumna dziewczyna nie pójdzie do łóżka z facetem, który mówi, że jest z przyszłości i żeby uratować planetę musi się ona przespać z jego młodszą wersją.

Każde przedstawienie jest dokładnie opisane. Zawsze mamy u górę tabelkę w której znajdują się następujące punkty:
-Szansa na sukces (procent dziewczyn, które może na to polecieć)
-Przyciąga (typ dziewczyn, jaki dane przedstawienie powinno usidlić)
-Wymagania (rekwizyty lub talenty, które będą potrzebne do wykonania przedstawienia)
-Przygotowanie (ile czasu trzeba zainwestować w to przedstawienie)
-Lipa (złe strony takiego podrywu, inne niż "może zupełnie nie wypalić")
Następnie mamy w punktach rozpisane jak wykonać dane przedstawienie. Do niektórych podrywów mamy wyjaśnienie, dlaczego dziewczyny mogą na to polecieć. Bardzo przydatne to wyjaśnienie, ponieważ w niektórych podrywach po prostu nie ma się pojęcia kto i czemu może się na to złapać.

Książka mi się bardzo spodobała, opisuje w zabawny sposób różne metody podrywów. Mogę spokojnie polecić ją każdemu fanowi HIMYM oraz facetom, którzy nie umieją poderwać dziewczyn (niektórych sposobów z Playbooka lepiej nie stosujcie, naprawdę). Mam nadzieję, że wam też spodoba się tak bardzo jak mi :)

Ocena: 9/10

Tytuł: Playbook. Podręcznik podrywu
Tytuł oryginalny: The Playbook
Autorzy: Barney Stinson i Matt Kahn
Liczba stron: 138
Wydawnictwo: Sine Qua Non

Bardzo fajna! Dla fanów serialu (szczególnie męskiego grona)pozycja obowiązkowa. Można pośmiać się dodatkowo a może i nawet wykorzystać niektóre sposoby Barneya ;)

• Recenzenckie

Barney Stinson The Playbook. Podręcznik podrywu Zobacz więcej