Anioł zemsty

Tłumaczenie: Milena Skoczko
Cykl: Córka morza (tom 22)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Hevnens engel
Halina

Maria odkryła, że jest w ciąży. Nie chce nikomu zdradzić, kim jest ojciec dziecka i powoli oswaja się z myślą, że do końca życia będą ją wytykać palcami. Pernille, nowa opiekunka do dzieci, wnosi wiele radości w życie mieszkańców Dalsrud. Jednak z czasem Elizabeth przekonuje się, że służąca ma również swoją ciemną stronę. Rozmowa z żoną lensmana potęguje w Elizabeth poczucie zagrożenia. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy w Dalsrud zjawia się jej największy wróg...
Elizabeth wyjrzała przez okno. - O matko, to Sara! - Wyszeptała, czując ciarki na plecach. Powoli traciła nadzieję, że kiedykolwiek uwolnią się od tej kobiety. Ciekawe, czego chciała tym razem? Sara podeszła do Kristiana i zaczęta z nim rozmawiać. Stała z zalotnie przechyloną głową i bawiła się guzikiem jego kurtki - zupełnie tak, jakby była jego żoną albo narzeczoną. Elizabeth poczuła narastającą złość.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/966f5a60a5618317.html

marzena | 2013-01-17
Przeczytana: 01 września 2010

romantyka z wyobraźnią.przeczytane wszystkie 30 tomy.czytałam ją będąc w ciąży.Teraz mój synek uwielbia słuchać jak czytam Mu bajki, coś w tym jest.Polecam.

Ingrit | 2018-01-01
Przeczytana: 02 lutego 2018