Kobiecy spryt

Tłumaczenie: Tadeusz Lange
Cykl: Córka morza (tom 21)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Kvinnelist
Halina

Liana wreszcie poznaje ordynatora w szpitalu dla umysłowo chorych. Od spotkania z nim zależy, czy wolno jej będzie wrócić do domu. Zaraz po tym Lina jest świadkiem okropnego zdarzenia, którego wspomnienie długo jeszcze nie da jej spokoju. Sara nadal wdzięczy się do Kristiana, a on, ku rozpaczy Elizabeth, ulega jej czarowi. Wtedy w gospodarstwie pojawia się dawny znajomy, który wprowadza chaos w życie uczuciowe domowników. Powodowana nagłym impulsem, Elizabeth zatrudnia opiekunkę do dzieci. Fakt ten okazuje się mieć dramatyczne konsekwencje dla wszystkich mieszkańców Dalsrud.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.literia.pl